Asya Plastik Kalıp

Hakkımızda

ASYA KALIP, plastik kalıp sektöründe 1950’den beri hizmet vermektedir. Uzman ekipleriyle, teknolojik çağa ayak uyduran üretim tesisimiz İstanbul Bayrampaşa’da bulunmaktadır. Plastik kalıp imalatı yanı sıra zamak, bakalit ve metal-alüminyum kalıp imalat sektöründe de inovaktif çalışmaktayız.

 

ASYA KALIP olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ekonomik, sürdürülebilir, verimli ve kaliteden ödün vermeden kalıp imalatı yapan firmamız , plastik enjeksiyon baskı imalatı da yapmaktadır. Enjeksiyon parkurumuz 90-600 ton aralığında toplamda 20 adet makineden oluşmaktadır. Kendi ürünlerimizin baskısı yanı sıra sanayiden aldığımız kalıpların fason imalatını da yapmaktayız.

 

Ürün ve kalıp tasarlama, geliştirme, kalıp ve ürün imalatı, tamir bakım, revizyon çalışmaları sürecinde bütün sorumlulukların bilincinde olan ASYA KALIP, faaliyete girdiğinden beri yurt içi ve yurt dışı müşterilerine başarıyla hizmet vermektedir.

Asya Plastik Kalıp

Tanıtım Filmi

Asya Plastik Kalıp

Misyon

Sektörün ihtiyacına göre sürdürülebilir ve ucuz üretim için kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak müşterilerimize hizmet etmektir.

Asya Kalıp Plastik

Vizyon

Teknolojik çağa ayak uyduran, kalite standartlarını bir adım öteye taşıyan bir firma olarak ilerlemektir. Geçmişten gelen tecrübelerimizi günümüz teknolojisi ile birleştiren Asya Rulo ve Asya Kalıp günümüzde inşaat, gıda ve otomotiv sektörüne hizmet etmeye devam etmektedir.

Detaylı Bilgi ve İletişim İçin